12. Aukcja Młodej Sztuki

Miło nam poinformować, że obraz Tomasza Jaxa Kwiatkowskiego „Brexit” będzie licytowany na 12 Aukcji Młodej Sztuki. Nr katalogowy to 21, czyli już na początku mamy wylicytowane „oczko”.

12 AMS

Organizatorem wydarzenia jest Galeria Sztuki NEXT w Bydgoszczy.

Brexit

Brexit – olej/ płótno; 100 x 100 cm.